-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_25П-302_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення лакофарбового покриття трубопроводів, гратчастих конструкцій, ємностей (з супутніми послугами) виробничих об'єктів УКПГ Розумівка))
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-010396-a
Завершена
6 157 865.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 123 157.00 UAH
мін. крок: 2% або 123 157.00 UAH
Номер:
781be3fb623443d7912063cfc5d0e962
Внутрішній номер закупівлі:
26082688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-010396-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аліна Долгополова +380532515489 alina.dolgopolova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 157 865.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 16:18 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 16:18 - 15.08.2025 12:00
Аукціон:
з 18.08.2025 13:48
Період кваліфікації:
15.08.2025 12:00 - 19.08.2025 13:11
Період завантаження договору:
25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 157 865.00 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення лакофарбово-го покриття трубопроводів, гратчастих конструкцій, ємностей (з супутніми послугами) виробничих об'єктів УКПГ Розумівка))