• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ц_25П-302_45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення лакофарбового покриття трубопроводів, гратчастих конструкцій, ємностей (з супутніми послугами) виробничих об'єктів УКПГ Розумівка))

Завершена

6 157 865.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 123 157.00 UAH
Період уточнення: 07.08.2025 16:18 - 12.08.2025 00:00
Відповідь надана

Щодо продовження строку виконання робіт

Номер: 5c2ace5284f040a19b763a47239a6e94
Дата опублікування: 08.08.2025 09:32
Опис: Відповідно до умов тендерної документації строк виконання робіт встановлений Замовником до 30 листопада 2025 року. Маючи великий досвід виконання робіт даного виду зауважуємо, що обсяг виконання більш ніж 3200 м.кв. є досить великим і виконання його до 30.11.2025р. в несприятливих погодних умовах осіннього періоду є нереальним. Просимо розглянути питання перенесення строку виконання робіт на 2026 рік.
Відповідь: Щодо строку надання послуг повідомляємо, що відлік часу рахуватиметься з моменту здачі-прийняття будівельного майданчика за сприятливих погодних умов, а будь-які зміни до договору можуть бути внесені шляхом укладання додаткової угоди за наявності об’єктивних обставин.
Дата відповіді: 08.08.2025 13:35