-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення лакофарбового покриття трубопроводів, гратчастих конструкцій, ємностей (з супутніми послугами) виробничих об'єктів УКПГ Розумівка))
Оголошено тендер
6 157 865.00
UAH
Номер:
a58332847c834eed9d450afa5354770d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-07-012967-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 157 865.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт інженерних споруд (Відновлення лакофарбового покриття трубопроводів, гратчастих конструкцій, ємностей (з супутніми послугами) виробничих об'єктів УКПГ Розумівка))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
07.08.2025 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 157 865.00 UAH