-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-410_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №142 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-010096-a
Торги не відбулися
727 767.43
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 10 917.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 10 917.00 UAH
Номер:
b3f94dc60d6844b0abf82c884005978f
Внутрішній номер закупівлі:
26094827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-08-010096-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна ВОРОНІНА +380505782824 tetiana.voronina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
727 767.43 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2025 16:21 - 22.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2025 16:21 - 25.08.2025 15:00
Аукціон:
з 26.08.2025 14:16
Період кваліфікації:
25.08.2025 15:00 - 05.09.2025 16:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴727 767.43 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №142 (Антикорозійний захист))