-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_25П-410_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Березівського НГКР. Підключення свердловини №142 (Антикорозійний захист))
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-010096-a
Торги не відбулися
727 767.43
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 10 917.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 10 917.00 UAH
Період уточнення:
08.08.2025 16:21 - 22.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим