-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_26П-059_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Моспанівського ГКР. Нове будівництво установки комплексної підготовки газу за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Слобожанської ТГ, Чугуївського району, Харківської області. І черга (Роботи з фарбування). Додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-021858-a
Завершена
830 053.90
UAH з ПДВ
Номер:
25487f3b9ca64f47a480c22903db5a5c
Внутрішній номер закупівлі:
27523805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-021858-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія МОВА +380954081006 nataliia.mova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
830 053.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2025 17:36 - 23.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2025 17:36 - 26.12.2025 12:00
Аукціон:
з 29.12.2025 15:33
Період кваліфікації:
26.12.2025 12:00 - 30.12.2025 17:10
Період завантаження договору:
05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴830 053.90 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Моспанівського ГКР. Нове будівництво установки комплексної підготовки газу за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Слобожанської ТГ, Чугуївського району, Харківської області. І черга (Роботи з фарбування). Додаткові роботи)