-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування Моспанівського ГКР. Нове будівництво установки комплексної підготовки газу за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Слобожанської ТГ, Чугуївського району, Харківської області. І черга (Роботи з фарбування). Додаткові роботи
Оголошено тендер
830 053.90
UAH
Номер:
e0e6dce1ab99473fb9afefd8246a2019
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-11-025164-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
830 053.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування Моспанівського ГКР. Нове будівництво установки комплексної підготовки газу за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Слобожанської ТГ, Чугуївського району, Харківської області. І черга (Роботи з фарбування). Додаткові роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
11.12.2025 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума830 053.90 UAH