-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерний артилерійський полігон- ID: UA-2026-09-02-014186-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272910
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Динамічний тренажер механіка-водія бронетранспортера М113 (спеціального призначення)- ID: UA-2026-06-08-011352-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29469946
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Динамічний тренажер водія автомобіля КрАЗ-6322- ID: UA-2026-05-18-012075-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29258207
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Динамічний тренажер механіка-водія бронетранспортера М113- ID: UA-2026-04-22-015696-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28999007
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система «Лазерний симулятор безконтактного двостороннього бою «Лазертаг»- ID: UA-2026-03-12-013074-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28590373
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Симулятор FPV "Двобій" (спеціального призначення)- ID: UA-2025-11-04-015877-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26998421
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажерний навчальний комплекс помпової рушниці «Дронобій» (спеціального призначення)- ID: UA-2025-11-04-014424-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26996966
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення- ID: UA-2025-06-26-007254-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25724691
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення (спеціального призначення)- ID: UA-2025-06-20-010671-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25672483
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Симулятори бойових дій» (Комп`ютерний артилерійський полігон)- ID: UA-2025-05-13-013971-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25290104
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Симулятори бойових дій "Комп’ютерний артилерійський полігон"- ID: UA-2024-08-05-011627-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22235236
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Симулятори бойових дій "Тренажерний навчальний комплекс АГС-17"- ID: UA-2024-08-05-011516-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22235125
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажерний навчальний комплекс «СПГ-9»- ID: UA-2024-06-11-013219-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21805870
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажер оператора протитанкового ракетного комплексу «Фагот»- ID: UA-2024-06-11-013215-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21805867
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажер оператора легкого переносного ракетного комплексу "Корсар"- ID: UA-2024-06-11-013203-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21805858
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -