• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Симулятор FPV "Двобій" (спеціального призначення)

Завершена

747 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7eb91fdf0e7c4e55a61f3bdddb8225d9
Внутрішній номер закупівлі: 26998421
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-04-015877-a   
Замовник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Контактна особа: Дроздовський Володимир 380673229545 volodymyr.drozdovskyi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 747 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.11.2025 18:04 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2025 18:04 - 12.11.2025 00:00
Аукціон: з 12.11.2025 12:43
Період кваліфікації: 12.11.2025 00:00 - 12.11.2025 17:50
Період завантаження договору: 18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴747 000.00 Симулятор FPV "Двобій" (спеціального призначення)