-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-007254-a
Завершена
10 508 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 315 266.40 UAH
мін. крок: 3% або 315 266.40 UAH
Номер:
9187e92413594d15b7a77bbc02a31513
Внутрішній номер закупівлі:
25724691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-007254-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковалишин Іван Ігорович 380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 508 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2025 14:31 - 01.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2025 14:31 - 04.07.2025 00:00
Аукціон:
з 04.07.2025 12:34
Період кваліфікації:
04.07.2025 00:00 - 10.07.2025 11:20
Період завантаження договору:
16.07.2025 00:00 - 26.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 508 880.00 «Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення (спеціалного призначення)