-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення
Оголошено тендер
10 508 880.00
UAH
Номер:
c35438198454460e8d2d8eb595c6f73d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-26-008737-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, UA46060250010015970
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Контактна особа:
Ковалишин Іван Ігорович 380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, UA46060250010015970
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
10 508 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Симулятор бойових дій»
Тир механізованого відділення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
26.06.2025 13:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума10 508 880.00 UAH