-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система «Лазерний симулятор безконтактного двостороннього бою «Лазертаг»
Тендер Prozorro UA-2026-03-12-013074-a
Завершена
6 999 988.55
UAH без ПДВ
Номер:
34aadc37075f4215b390e4573c0cf49f
Внутрішній номер закупівлі:
28590373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-12-013074-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Володимир Дроздовський +380673229545 v.drozdovskyi@army.mil.gov.ua http://www.asv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 999 988.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.03.2026 16:33 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2026 16:33 - 25.03.2026 10:00
Аукціон:
з 26.03.2026 13:38
Період кваліфікації:
25.03.2026 10:00 - 27.03.2026 18:59
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 999 988.55 Система «Лазерний симулятор безконтактного двостороннього бою «Лазертаг»