-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система «Лазерний симулятор безконтактного двостороннього бою «Лазертаг»
Оголошено тендер
6 999 988.55
UAH
Номер:
62057813e4d6406f8bd153398da56534
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-27-010440-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
6 999 988.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система «Лазерний симулятор безконтактного двостороннього бою «Лазертаг»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.01.2026 12:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума6 999 988.55 UAH