-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Динамічний тренажер механіка-водія бронетранспортера М113
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-015696-a
Торги не відбулися
6 070 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
dae2167506c84d838c1b56458ed9ff28
Внутрішній номер закупівлі:
28999007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-015696-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Володимир Дроздовський +380673229545 v.drozdovskyi@army.mil.gov.ua http://www.asv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 070 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 19:12 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 19:12 - 30.04.2026 09:00
Аукціон:
з 01.05.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 070 000.00 Динамічний тренажер механіка-водія бронетранспортера М113