• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Симулятори бойових дій» (Комп`ютерний артилерійський полігон)

Завершена

920 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 27 600.00 UAH
Номер: b1ed30caf3fa4f2086932d0aabb64615
Внутрішній номер закупівлі: 25290104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-13-013971-a   
Замовник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Контактна особа: Ковалишин Іван Ігорович 380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 920 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.05.2025 17:43 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2025 17:43 - 21.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 21.05.2025 00:00 - 28.05.2025 13:06
Період завантаження договору: 03.06.2025 00:00 - 13.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴920 000.00 «Симулятори бойових дій» (Комп`ютерний артилерійський полігон)