-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Симулятори бойових дій» (Комп`ютерний артилерійський полігон)
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-013971-a
Завершена
920 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 27 600.00 UAH
мін. крок: 3% або 27 600.00 UAH
Номер:
60968d5b5bdb490eb2942bdae71ba423
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-06-10-000030
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.06.2025 00:00
Період моніторингу:
10.06.2025 15:29 - 02.07.2025 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
10.06.2025 №167
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3 Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Західного офісу Держаудитслужби Володимира ВОЇНСЬКОГО.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби 10.06.2025 №167.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2025-05-13-013971-a, 13.05.2025. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС», визначення його переможцем тендеру, надання переможцем тендеру документів та укладення з ним договору про закупівлю встановлено порушення вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 та, відповідно, пункту 8 Особливостей №1275.
Крім того, під час моніторингу Замовником допущено порушення норм частини п’ятої статті 8 Закону внаслідок несвоєчасного надання відповіді та документів у випадках, передбачених законом.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відповідності тендерної документації вимогам Закону №922-VIII та Особливостей №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель та враховуючи інформацію щодо виконання зобов’язань за договором, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо недопущення в подальшому (зокрема, шляхом притягнення до відповідальності відповідних посадових осіб, проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань, тощо) порушення вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 та, відповідно, пункту 8 Особливостей №1275 при проведенні відкритих торгів у порядку, що визначений Особливостями №1178, а також порушення норм частини п’ятої статті 8 Закону при наданні інформації та документів, у випадках, передбачених законом.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 25 червня 2025 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон №922-VIII) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції; надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру.
Під час моніторингу проаналізовано: оголошення про проведення Національною академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (далі – Замовник) відкритих торгів; звіт про результати проведення процедури закупівлі; тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерної пропозиції; тендерну пропозицію ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС»; оприлюднене Замовником повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» та надані вказаним учасником документи на усунення таких невідповідностей; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 28.05.2025 №16; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; договір від 03.06.2025 №54/03.06.25(К)О-Т; надані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 №1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затверджено особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, у пункті 4 яких визначено, що державні замовники здійснюють оборонні закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення, інших товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану відповідно до цих особливостей (далі – Особливості №1275), а за нормою пункту 8 Особливостей №1275 державні замовники здійснюють оборонні закупівлі товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. грн, зокрема, у порядку проведення відкритих торгів, що визначений Особливостями №1178.
Моніторингом встановлено, що Замовником досліджувану процедуру закупівлі здійснено відповідно до підпункту 1 пункту 8 Особливостей №1275 (у порядку проведення відкритих торгів, що визначений Особливостями №1178).
Відповідно до норм пункту 47 Особливостей №1178 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту.
Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.
Отже, переможець процедури закупівлі повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей №1178 саме шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель.
Одночасно, згідно з підпунктом 3 пункту 44 Особливостей №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 цих особливостей.
У Додатку №5 до тендерної документації Замовника визначено перелік документів та інформації для підтвердження відповідності переможця вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей №1178.
Моніторингом встановлено, що ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС», якого Замовник визначив переможцем тендеру з оприлюдненням 28.05.2025 повідомлення про намір укласти з ним договір про закупівлю, не надав шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель та у спосіб, зазначений в тендерній документації (зокрема, у розділі 1 Додатку 5), документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у відповідних підпунктах пункту 47 Особливостей №1178.
Проте, Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС, а укладено з ним договір від 03.06.2025 №54/03.06.25(К)О-Т, чим порушено вимоги підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178, та, відповідно пункту 8 Особливостей №1275.
Відповідно до норм частини п’ятої статті 8 Закону №922-VIII протягом строку проведення моніторингу процедури закупівлі посадова особа органу державного фінансового контролю, відповідальна за проведення моніторингу процедури закупівель, має право через електронну систему закупівель запитувати у замовника пояснення (інформацію, документи) щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
При цьому, за нормами частини п’ятої статті 8 Закону №922-VIII замовник протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту про надання пояснень щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, повинен надати відповідні пояснення (інформацію, документи) через електронну систему закупівель.
На запит Західного офісу Держаудитслужби від 12.06.2025 щодо прийнятих Замовником рішень та вчинених дій, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, Замовником відповідну інформацію та документи надано (оприлюднено) лише 23.06.2025, тобто з порушенням строку, визначеного у частині п’ятій статті 8 Закону №922-VIII.
У наданому Замовником поясненні зазначено, зокрема, що на виконання вимог підпунктів 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей №1178 учасником процедури закупівлі ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» було надано Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» від 14.05.2025; Інформаційні довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (номер запиту: 1785184 від 14.05.2025 та номер запиту: 1785177 від 14.05.2025); довідку від 27.05.2025 №27/05/2025-10 «Про непритягнення директора ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми», а також що учасником ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» в системі Prozorro було опубліковано (долучено) зазначені документи в складі тендерної пропозиції, а Замовником було прийнято до уваги та враховувалась під час прийняття рішення про переможця закупівлі відповідна документація, надана під час надання тендерної пропозиції.
Водночас, поняття «учасник процедури закупівлі» та «переможець процедури закупівлі» не є тотожними та чітко розмежовані у Законі №922-VIII. Так само, як і розмежовані вимоги щодо надання ними відповідної інформації та документів згідно з вимогами пункту 47 Особливостей №1178.
Так, відповідно до пункту 37 частини першої статті 1 Закону №922-VIII учасник процедури закупівлі – фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію, а відповідно до пункту 18 частини першої статті 1 Закону №922-VIII переможець процедури закупівлі – учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю.
У пункті 47 Особливостей №1178 чітко встановлено вимоги окремо до учасника процедури закупівлі (підтверджує відсутність підстав, зазначених в цьому пункті (крім підпунктів 1 і 7 цього пункту), шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції) та вимоги до переможця торгів, а саме: «переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту».
Отже, на етапі подання, розкриття, розгляду та оцінки тендерних пропозицій для учасників встановлені одні вимоги пункту 47 Особливостей №1178, а на етапі після визначення переможця та до моменту укладення з ним договору – для переможця встановлені інші вимоги пункту 47 Особливостей №1178. Відповідно, на переможця покладаються додаткові обов’язки, окрім тих, які встановлені для учасника.
У пункті 47 Особливостей №1178 визначено імперативну норму, за якою переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику саме шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту.
Замовником у розділі 2 Додатку №1 до тендерної документації визначено, що учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, зазначених в пункті 47 Особливостей №1178 (крім підпунктів 1 і 7), шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції.
Подані у складі тендерної пропозиції ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» документи та інформація щодо відсутності підстав для відхиленння за відповідними підпунктами пункту 47 Особливостей №1178 фактично є самостійним декларуванням як учасником процедури закупівлі відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції.
Отже, зазначення Замовником у наданому поясненні про надання ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» як учасником процедури закупівлі документів на підтвердження відсутності підстав за відповідними підпунктами пункту 47 Особливостей №1178 не спростовує невиконання ТОВ «Центр технологій «РОМАНЕКС» як переможцем тендеру вимог пункту 47 Особливостей №1178 та розділу 1 Додатку №5 до тендерної документації Замовника щодо надання шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель у строк, що не перевищує 4 дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю документів, що підтверджують відсутність підстав за відповідними підпунктами пункту 47 Особливостей №1178.
Слід зазначити, що під час моніторингу Замовником проінформовано, що процес закупівлі та постачання за договором від 03.06.2025 №54/03.06.25(К)О-Т пройшов максимально конструктивно та без будь-яких претензій з боку обох сторін, зафіксовано, всі зобов’язання щодо постачання товару за договором виконані своєчасно та відповідно до умов, передбачених договором, предмет закупівлі введено в експлуатацію.
Період усунення порушень:
25.06.2025 17:56 - 10.07.2025 00:00
Дата публікації висновку:
25.06.2025 17:56
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Про надання пояснення на моніторинг № UA-M-2025-06-10-000030:
В межах здійснення Західним офісом Державної аудиторської служби моніторингу закупівлі за ID: UA-2025-05-13-013971-а, яка проводилась Національною академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (далі - Замовник) з огляду на встановлені зазначеним моніторингом порушення законодавства у сфері закупівель та враховуючи інформацію щодо виконання зобов’язань за договором (процес закупівлі та постачання за договором від 03.06.2025 №54/03.06.25(К)О-Т пройшов максимально конструктивно та без будь-яких претензій з боку обох сторін, зафіксовано, всі зобов’язання щодо постачання товару за договором виконані своєчасно та відповідно до умов, передбачених договором, предмет закупівлі введено в експлуатацію), в Національній академії здійснені заходи щодо недопущення в подальшому порушення вимог підпункту 3 пункту 44 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 №1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» при проведенні відкритих торгів у порядку, що визначений Особливостями №1178, а також порушення норм частини п’ятої статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» при наданні інформації та документів, у випадках, передбачених законом, зокрема та дотримання вимог зазначеного Закону та Особливостей в цілому, а саме:
- була проведена роз’яснювальна робота з відповідними посадовими особами;
- проведена установча зустріч за запитом Командування Сухопутних Військ ЗСУ щодо підвищення кваліфікації уповноважених осіб визначеними відповідальними за організацію та проведення закупівель/спрощених закупівель 02.07.2025 з лекторами «Проекту Реформи оборонних закупівель»;
- 07.07.2025 планується навчання фахівців/спеціалістів у сфері публічних закупівель у Львівській торгово-промисловій палаті;
- плануються проведення навчання на «курсах підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення державних закупівель військовими частинами» при Національному Університеті оборони України імені Івана Черняховського, тощо.
Також хочу зазначити, що виконання обов’язків уповноважених осіб за здійснення державних закупівель здійснюється поряд з виконанням основних службових обов’язків.
Уповноважена особа відповідальна за організацію
та проведення процедур закупівлі
підполковник Іван КОВАЛИШИН
Дата публікації звіту:
04.07.2025 20:33
Запити/Пояснення
Номер:
e21c1225652944c9965b25877358e268
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
12.06.2025 17:18
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
18.06.2025 00:00
Опис:
Дата: 12.06.2025
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини п’ятої статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2025-05-13-013971-a, яка проводиться Національною академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (далі – Замовник).
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Надати інформацію (з обов’язковим долученням документального підтвердження) про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру очікуваної вартості, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
2. Надати посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (у разі такого розміщення).
Відповідно до норм пункту 17 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості №1178) переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
3. Надати інформацію з обов’язковим документальним підтвердженням) щодо виконання переможцем вимоги пункту 17 Особливостей №1178.
Відповідно до пункту 47 Особливостей №1178 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.
Отже, за нормами пункту 47 Особливостей № 1178 переможець повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель.
Аналогічна вимога міститься у розділі 1 Додатку 5 до тендерної документації.
Крім того, відповідно до статті 12 Закону подання інформації під час проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Замовникам забороняється вимагати від учасників подання у паперовому вигляді інформації, поданої ними під час проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі.
Слід зазначити, що переможець процедури закупівлі ТОВ "Центр Технологій "РОМАНЕКС" у встановлений законодавством строк через електронну систему закупівель не надав (не оприлюднив) документів відповідно до пункту 47 Особливостей №1178.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
4. Чи враховано Замовником не оприлюднення в електронній системі закупівель переможцем ТОВ "Центр Технологій "РОМАНЕКС" документів на виконання вимог пункту 47 Особливостей №1178 та розділу 1 Додатку 5 до тендерної документації Замовника та пояснити причини не застосування норм підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.