-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажер оператора легкого переносного ракетного комплексу "Корсар"
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-013203-a
Завершена
1 875 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 56 250.00 UAH
мін. крок: 3% або 56 250.00 UAH
Номер:
bd8026df2def484fb6fb63abcd40f22c
Внутрішній номер закупівлі:
21805858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-11-013203-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковалишин Іван Ігорович +380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 875 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2024 23:34 - 21.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2024 23:34 - 24.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.06.2024 00:00 - 01.07.2024 19:35
Період завантаження договору:
07.07.2024 00:00 - 17.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 875 000.00 Тренажер оператора легкого переносного ракетного комплексу "Корсар"