-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Симулятори бойових дій "Комп’ютерний артилерійський полігон"
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-011627-a
Завершена
970 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 29 100.00 UAH
мін. крок: 3% або 29 100.00 UAH
Номер:
45639ce2507a4f8d9b47e86ceb04d637
Внутрішній номер закупівлі:
22235236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-011627-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковалишин Іван Ігорович +380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 20:33 - 13.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 20:33 - 16.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.08.2024 00:00 - 19.08.2024 15:24
Період завантаження договору:
25.08.2024 00:00 - 04.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴970 000.00 Симулятори бойових дій "Комп’ютерний артилерійський полігон"