-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Симулятори бойових дій "Комп’ютерний артилерійський полігон"
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-011627-a
Завершена
970 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 29 100.00 UAH
мін. крок: 3% або 29 100.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2024 20:33 - 13.08.2024 00:00
Відповідь надана
Прохання надання додатково часу для оформлення банківської гарантії для участі в тендері згідно прописаних умов
Номер:
9e8a1bd280654eecae268d4986360369
Дата опублікування:
09.08.2024 18:41
Опис:
ТОВ "ЦТ "РОМАНЕКС" в особі директора Романіченко О.В., що діє на підставі статуту, просить Вас продовжити час для надання тендерних пропозицій у зв'язку з неможливістю швидкого оформлення банківської гарантії для участі у тендері на постачання Симулятора бойових дій "Комп’ютерний артилерійський полігон" до 16.08.2024 р., 15 години дня.
Відповідь:
Добрий день! Шановний учаснику! Неможливість своєчасного оформлення банківської гарантії не є підставою для продовжити строків подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
10.08.2024 13:06