-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажерний навчальний комплекс помпової рушниці «Дронобій» (спеціального призначення)
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-014424-a
Завершена
396 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f06645384c7d457c91532f1159e542af
Внутрішній номер закупівлі:
26996966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-014424-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дроздовський Володимир 380673229545 volodymyr.drozdovskyi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 16:42 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 16:42 - 12.11.2025 00:00
Аукціон:
з 12.11.2025 14:39
Період кваліфікації:
12.11.2025 00:00 - 12.11.2025 18:05
Період завантаження договору:
18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴396 000.00 Тренажерний навчальний комплекс помпової рушниці «Дронобій» (спеціального призначення)