• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тренажерний навчальний комплекс помпової рушниці «Дронобій» (спеціального призначення)

Оголошено тендер

396 000.00 UAH
Номер: 7d09df751a214c6288d9e5ac3bcb110e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-04-017179-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Замовник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тренажерний навчальний комплекс помпової рушниці «Дронобій» (спеціального призначення)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 04.11.2025 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума396 000.00 UAH