-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерний артилерійський полігон
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014186-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
1 790 487.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
16
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c05664d23e7e4cff92f4465c26cdcdd2
Внутрішній номер закупівлі:
30272910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014186-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Володимир Дроздовський +380673229545 v.drozdovskyi@army.mil.gov.ua http://www.asv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 790 487.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 20:52 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 20:52 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження:
02.09.2026 20:52 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 790 487.00 Комп'ютерний артилерійський полігон