• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп'ютерний артилерійський полігон

Оголошено тендер

1 790 487.00 UAH
Номер: a3566fc81a2446a2b410b7ea8ba80ab3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-006392-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Замовник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Очікувана вартість: 1 790 487.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерний артилерійський полігон
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.09.2026 12:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 790 487.00 UAH