-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажерний навчальний комплекс «СПГ-9»
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-013219-a
Завершена
782 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 23 463.00 UAH
мін. крок: 3% або 23 463.00 UAH
Номер:
eab3ab4543394e4fb20b5d2a9688923a
Внутрішній номер закупівлі:
21805870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-11-013219-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковалишин Іван Ігорович +380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
782 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2024 23:50 - 21.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2024 23:50 - 24.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.06.2024 00:00 - 01.07.2024 19:40
Період завантаження договору:
07.07.2024 00:00 - 17.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴782 100.00 Тренажерний навчальний комплекс «СПГ-9»