• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тренажер оператора протитанкового ракетного комплексу «Фагот»

Завершена

1 850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 55 500.00 UAH
Номер: 15b2ce47f9bb41ee8955efb137a90381
Внутрішній номер закупівлі: 21805867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-11-013215-a   
Замовник: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
Контактна особа: Ковалишин Іван Ігорович +380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2024 23:43 - 21.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2024 23:43 - 24.06.2024 23:48
Період кваліфікації: 24.06.2024 23:48 - 01.07.2024 19:39
Період завантаження договору: 07.07.2024 00:00 - 17.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 850 000.00 Тренажер оператора протитанкового ракетного комплексу «Фагот»