-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення (спеціального призначення)
Тендер Prozorro UA-2025-06-20-010671-a
Торги відмінено
10 508 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 315 266.40 UAH
мін. крок: 3% або 315 266.40 UAH
Номер:
5b8bba36bd954785a0b62091bf5fcdfc
Внутрішній номер закупівлі:
25672483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-20-010671-a
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ковалишин Іван Ігорович 380984970241 nasv_tender_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 508 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2025 17:30 - 25.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2025 17:30 - 28.06.2025 00:00
Аукціон:
з 30.06.2025 14:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
527a4879d2bf48588719f61716aad743
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Не вказано код економічної класифікації видатків (КЕКВ).
Зазначенні порушення на цьому етапі Закупівлі не можливо усунути чи виправити оскільки це не передбачено можливостями програми.
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявленні порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
24.06.2025 20:21 - 05.07.2025 00:00
Дата опублікування:
24.06.2025 20:21
Дата виконання:
05.07.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 508 880.00 «Симулятор бойових дій» Тир механізованого відділення (спеціального призначення)