-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)- ID: UA-2022-02-08-004242-b
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14007571
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)- ID: UA-2022-01-21-012628-b
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13710066
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)- ID: UA-2021-10-25-003356-b
- Дата створення : 25.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12122749
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)- ID: UA-2021-10-08-003127-c
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11905853
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска)- ID: UA-2021-08-06-006540-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11008796
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
24410000-1 Азотні добрива- ID: UA-2021-07-30-001405-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10913398
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска)- ID: UA-2021-07-21-004077-c
- Дата створення : 21.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10807153
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
24410000-1–Азотні добрива (селітра аміачна)- ID: UA-2021-07-13-004529-a
- Дата створення : 13.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10699502
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)- ID: UA-2021-03-04-012083-c
- Дата створення : 04.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8926055
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) 24410000-1 (ДК 021:2015).- ID: UA-2020-08-17-004351-c
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5954900
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015- ID: UA-2020-07-31-004860-c
- Дата створення : 31.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5775450
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015- ID: UA-2020-02-18-002332-b
- Дата створення : 18.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4509437
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) ко 24410000-1 ДК 021:2015- ID: UA-2020-01-21-001279-c
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4319339
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Селітра аміачна) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015- ID: UA-2020-01-21-001144-c
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4319146
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Азотні добрива (Нітроамофоска)- ID: UA-2019-03-11-001363-b
- Дата створення : 29.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3176881
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 34386547ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -