• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

24410000-1 Азотні добрива

24410000-1 Азотні добрива

Торги не відбулися

220 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер: da17da92d9854b2b97f86acc83caf60a
Внутрішній номер закупівлі: 10913398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-30-001405-b   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Контактна особа: Рогозян Олена Володимирівна elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 100.00 UAH
Період уточнення: 30.07.2021 10:11 - 06.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2021 10:11 - 16.08.2021 00:00
Аукціон: з 16.08.2021 13:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
24410000-1–Азотні добрива (селітра аміачна)
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 20 тонни
Період постачання до 15.09.2021
Місце постачання 92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4 На карті