-
Відкриті торги
-
КЕП
24410000-1–Азотні добрива (селітра аміачна)
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
08a3a63d8b6f442ab17f66c45ece1f37
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-30-000275-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
24410000-1–Азотні добрива (селітра аміачна)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
30.07.2021 09:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 000.00 UAH