• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Азотні добрива (селітра аміачна)

Завершена

440 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер: 4c27a50359944e6387d9833ec11c9ad9
Внутрішній номер закупівлі: 8926055
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-04-012083-c   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Контактна особа: Рогозян Олена Володимирівна elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 200.00 UAH
Період уточнення: 04.03.2021 17:05 - 10.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2021 17:05 - 20.03.2021 00:00
Аукціон: 22.03.2021 15:29 - 22.03.2021 15:50
Період кваліфікації: 22.03.2021 15:50 - 23.03.2021 13:56
Період завантаження договору: 23.03.2021 13:56 - 12.04.2021 13:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Селітра аміачна
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 40 тонни
Період постачання до 15.04.2021
Місце постачання 92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАН АГРОДІМ"

Оскарження: 23.03.2021 13:56 - 03.04.2021 01:00
Початкова пропозиція 437 568.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 568.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2021 13:56
Відповіді на вимоги 10
Документи 34
Скарги 0
ФОП Герба І.О.
Початкова пропозиція 439 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 1aab44212c724d61897417d7b5d52a57
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-04-012083-c-c1
Постачальник: ТОВ "ПАН АГРОДІМ"
Номер договору: 49
Сума договору: 437 568.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 364 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.04.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог. селітра.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткоа угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додоткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s