-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)
437 568.00
UAH з ПДВ
Номер:
1aab44212c724d61897417d7b5d52a57
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-04-012083-c-c1
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна elenarn@ukr.net
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПАН АГРОДІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43748808
-
Контактна особа:
Степан Левковець +380667433324 panagrodim@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Рівненська, 42
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
49
Дата підписання:
05.04.2021 09:00
Період дії договору:
05.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
437 568.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 928.00 UAH)
Оплачено:
437 568.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 928.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Селітра аміачна
Кількість
40 тонни
Період постачання
до 15.04.2021
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
572019661fde4f2c8283586844949144
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди викласти п. 1.4. Договору у такій редакції:
"Строк поставки товару: по 23.04.2021р"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.04.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
66669263f9c24e8a8d66dd5ea0ded2c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди викласти п 1.4. Договору у такій редакції:
"Строк поставки товару" по 30.04.2021р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.04.2021 16:00
Статус:
Опубліковано