-
Відкриті торги
-
КЕП
Селітра аміачна
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
28f8f4f28009435c8ba4a65816f78c72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-04-006318-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Селітра аміачна
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
04.03.2021 16:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума440 000.00 UAH