• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Азотні добрива (Нітроамофоска)

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: c180e81034a64f4e852ef2e06853eb8b
Внутрішній номер закупівлі: 10807153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-21-004077-c   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Контактна особа: Рогозян Олена Володимирівна elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 21.07.2021 16:06 - 27.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2021 16:06 - 06.08.2021 00:00
Аукціон: з 06.08.2021 11:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нітроамофоска
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 20000 кілограм
Період постачання до 10.09.2021
Місце постачання 92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4 На карті