-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-004860-c
Торги не відбулися
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
bcfffb6a263b4343ac7d3e22ec6003d7
Внутрішній номер закупівлі:
5775450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-31-004860-c
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2020 15:01 - 07.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2020 15:01 - 17.08.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
до 04.09.2020
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОМЕГА-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42488633
-
Контактна особа:
Ігор Герба +380502444698 torg.dom.omega.treyd@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НИЖНІЙ ВАЛ, будинок 15, офіс 603
Початкова пропозиція
234 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 000.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0