• Відкриті торги
  • КЕП

Азотні добрива (Нітроамофоска)

Оголошено тендер

260 000.00 UAH
Номер: 765fc4127b7c4491bd4d277b81a15137
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-31-002223-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азотні добрива (Нітроамофоска)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 31.07.2020 14:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума260 000.00 UAH