• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

24410000-1–Азотні добрива (селітра аміачна)

Торги не відбулися

220 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер: a1d726531ad1467d9a090e04dcdcd326
Внутрішній номер закупівлі: 10699502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-13-004529-a   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Контактна особа: Рогозян Олена Володимирівна elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 100.00 UAH
Період уточнення: 13.07.2021 15:58 - 19.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2021 15:58 - 29.07.2021 10:00
Аукціон: з 30.07.2021 12:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (селітра аміачна)
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 20 тонни
Період постачання до 30.08.2021
Місце постачання 92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4 На карті