• Відкриті торги
  • КЕП

Аміачна селітра

Оголошено тендер

220 000.00 UAH
Номер: acfc1e328e6242cf8719f3c3a36f3b76
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-13-009543-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аміачна селітра
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 13.07.2021 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 000.00 UAH