• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Азотні добрива (Нітроамофоска) 24410000-1 (ДК 021:2015).

Торги не відбулися

260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер: 029baba964dd4b0786e4fbf0bf6975cf
Внутрішній номер закупівлі: 5954900
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-17-004351-c   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Контактна особа: Олена Рогозян Володимирівна elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 300.00 UAH
Період уточнення: 17.08.2020 17:20 - 24.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2020 17:20 - 03.09.2020 00:00
Аукціон: 03.09.2020 11:33 - 03.09.2020 11:54
Період кваліфікації: 03.09.2020 11:54 - 10.09.2020 16:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Нітроамофоска) 24410000-1 (ДК 021:2015).
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 20000 кілограм
Період постачання до 21.09.2020
Місце постачання 92734, Україна, Луганська область, Старобільський район, с. Петрівське, вул. Нижня На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"

Оскарження: 09.09.2020 15:33 - 20.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 232 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
213 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.09.2020 15:33
Документи 46
Скарги 0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОМЕГА-ТРЕЙД"

Оскарження: 10.09.2020 16:55 - 21.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 258 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
214 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.09.2020 16:55
Документи 21
Скарги 0