-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) 24410000-1 (ДК 021:2015)
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
fe31bdb4546345a5b5b553259849c443
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-17-003606-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Азотні добрива (Нітроамофоска) 24410000-1 (ДК 021:2015)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
17.08.2020 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума260 000.00 UAH