-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Азотні добрива (Нітроамофоска)
Тендер Prozorro UA-2019-03-11-001363-b
Азотні добрива (Нітроамофоска)
Завершена
630 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
082596b3a0054b75b5a22790352b43a1
Внутрішній номер закупівлі:
3176881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-11-001363-b
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Веселе, вул. Молодіжна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна 380646195148 elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації без зміни технічних вимог та витрат на придбання предмету закупівлі
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Нітроамофоска)
Кількість
41000 кілограм
Період постачання
до 15.04.2019
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський район, с Петрівське, Степова
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю " Торговий Дім "Полімер Трейдінг"
Оскарження: 18.03.2019 16:31 - 29.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39506700
-
Контактна особа:
Макаринський Віталій Леонідович 380444909921 office@polymer.kiev.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, Жилянська, буд. 101
Оскарження: 18.03.2019 16:31 - 29.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
590 154.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2019 16:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d847aafede4a4b45824ee71093f2f9d9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-11-001363-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю " Торговий Дім "Полімер Трейдінг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39506700
-
Контактна особа:
Макаринський Віталій Леонідович 380444909921 office@polymer.kiev.ua
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, Жилянська, буд. 101
Номер договору:
2903/19
Сума договору:
590 154.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
590 154.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
29.03.2019 08:00
Статус:
Виконаний