• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Азотні добрива (Нітроамофоска)

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: a4e66c1add3749009a870469d18fcf3e
Внутрішній номер закупівлі: 11008796
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-06-006540-a   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Контактна особа: Рогозян Олена Володимирівна 0646195132 elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2021 13:10 - 13.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2021 13:10 - 23.08.2021 00:00
Аукціон: з 25.08.2021 11:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нітроамофоска
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 20000 кілограм
Період постачання до 17.09.2021
Місце постачання 92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4 На карті