-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-002332-b
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
d2250acf4a6b4ebbbdafbc508aaad5c8
Внутрішній номер закупівлі:
4509437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-18-002332-b
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Веселе, вул. Молодіжна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна 380646195148 elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2020 15:03 - 29.02.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2020 15:03 - 10.03.2020 11:00
Аукціон:
11.03.2020 15:01 - 11.03.2020 15:22
Період кваліфікації:
11.03.2020 15:22 - 17.03.2020 14:08
Період завантаження договору:
11.03.2020 15:22 - 31.03.2020 15:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Кількість
40000 кілограм
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н., с. Петрівське, Нижня
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОМЕГА-ТРЕЙД"
Оскарження: 11.03.2020 15:22 - 28.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42488633
-
Контактна особа:
Ігор Герба +380502444698 torg.dom.omega.treyd@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НИЖНІЙ ВАЛ, будинок 15, офіс 603
Оскарження: 11.03.2020 15:22 - 28.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
463 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.03.2020 14:08
Документи
29
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕЛЕКТ-ПРАВО +"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40707140
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор Анатолійович +380967596643 intelekt.pravo@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Фрунзенський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА буд. 179-Б кв. 112
Початкова пропозиція
498 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
78f9ba46a6814ec494133f3a11573b03
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-002332-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОМЕГА-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42488633
-
Контактна особа:
Ігор Герба +380502444698 torg.dom.omega.treyd@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НИЖНІЙ ВАЛ, будинок 15, офіс 603
Номер договору:
80
Сума договору:
427 627.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
356 356.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
01.04.2020 08:00
Статус:
Виконаний