-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
2982d071fc6e4d9598d611d32d25dafa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-18-001877-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
18.02.2020 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH