-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-002332-b
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2020 15:03 - 29.02.2020 11:00
Відповідь надана
Аналог
Номер:
aa9a853c755a4d3c88718f86451c3ded
Дата опублікування:
21.02.2020 17:43
Опис:
Доброго дня!
Чи будете Ви розглядати аналог товару, а саме: 15:15:15+9 %сірки?
Чи розглядається аналог по фасуванню?
Дякую.
Відповідь:
Доброго дня. Тендерним комітетом внесено зміни до тендерної документації для можливості розгляду пропозиції нітроамофоски 15:15:15+9 % сірки. Фасування товару залишається без змін мішки або біг-бег.
Дата відповіді:
24.02.2020 15:59