-
Відкриті торги
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
427 627.20
UAH з ПДВ
Номер:
78f9ba46a6814ec494133f3a11573b03
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-18-002332-b-b1
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна 380646195148 elenarn@ukr.net
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Веселе, вул. Молодіжна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОМЕГА-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42488633
-
Контактна особа:
Ігор Герба +380502444698 torg.dom.omega.treyd@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НИЖНІЙ ВАЛ, будинок 15, офіс 603
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
80
Дата підписання:
01.04.2020 08:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
427 627.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 71 271.20 UAH)
Оплачено:
427 627.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 71 271.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Нітроамофоска) за кодом 24410000-1 ДК 021:2015
Кількість
35600 кілограм
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н., с. Петрівське, Нижня
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
204c9a80f88147f0b414f2ade6425f72
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись положеннями п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, у редакції чинній на момент вчинення правочину а саме: зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. На підставі довідки виданої Державним підприємством «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» № 212/132 від 10.04.2020р.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.04.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
785ff97a10ac4b2a84ba1cb0afe8f22b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі у зв’язку зі зменшенням потреби Покупця
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.04.2020 16:00
Статус:
Опубліковано