-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-003356-b
Торги не відбулися
630 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 150.00 UAH
Номер:
08b7f07ec0f44e52bf586f69ddbd8852
Внутрішній номер закупівлі:
12122749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-003356-b
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна 0646195132 elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 150.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2021 11:06 - 31.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2021 11:06 - 10.11.2021 10:00
Аукціон:
з 11.11.2021 15:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cелітра аміачна
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4
На карті