-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Азотні добрива (селітра аміачна)
Тендер Prozorro UA-2022-02-08-004242-b
Торги не відбулися
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Номер:
cc8d5955f5c74291a29ae0be1f2c5f68
Внутрішній номер закупівлі:
14007571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-08-004242-b
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Старобільський район, село Веселе, вул. Молодіжна, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клімова Юлія Костянтинівна 0646195148 buhtehlnau@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 700.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2022 11:00 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2022 11:00 - 24.02.2022 12:00
Аукціон:
з 25.02.2022 14:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Селітра аміачна
Кількість
18 тонни
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський р-н, с. Петрівське, Нижня, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАН АГРОДІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43748808
-
Контактна особа:
Степан Левковець +380667433324 panagrodim@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Рівненська, 42
Початкова пропозиція
537 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
537 840.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0