• Відкриті торги
  • КЕП

Азотні добрива (селітра аміачна)

Оголошено тендер

540 000.00 UAH
Номер: a0569196fc48466cb7e2d9a62b19ffa0
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-08-004355-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету"
Очікувана вартість: 540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азотні добрива (селітра аміачна)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 08.02.2022 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума540 000.00 UAH