-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Азотні добрива (Нітроамофоска) ко 24410000-1 ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2020-01-21-001279-c
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
a9cb33f1c8d24b7f98b0c3b36fc65533
Внутрішній номер закупівлі:
4319339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-21-001279-c
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34386547
-
Адреса:
92733, Україна, Луганська область, Веселе, вул. Молодіжна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рогозян Олена Володимирівна 380646195148 elenarn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2020 11:06 - 26.01.2020 11:10
Період прийому пропозицій:
21.01.2020 11:06 - 05.02.2020 11:10
Аукціон:
06.02.2020 14:37 - 06.02.2020 15:04
Період кваліфікації:
06.02.2020 15:04 - 11.02.2020 14:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Нітроамофоска) ко 24410000-1 ДК 021:2015
Кількість
40000 кілограм
Період постачання
до 30.04.2020
Місце постачання
92734, Україна, Луганська область, Старобільський район, с Петрівське, Степова
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "Омега-Трейд"
Оскарження: 06.02.2020 15:04 - 22.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42488633
-
Контактна особа:
Ігор Герба +380502444698 torg.dom.omega.treyd@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, Київ, Вул. Нижній Вал, 15
Оскарження: 06.02.2020 15:04 - 22.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
458 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2020 14:51
Документи
23
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕЛЕКТ-ПРАВО2"
Оскарження: 11.02.2020 14:51 - 22.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41081133
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор Анатолійович +380967596643 intelekt.pravo@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Фрунзенський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА буд. 179-Б кв. 112
Оскарження: 11.02.2020 14:51 - 22.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
498 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2020 14:54
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПОЛІМЕР ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 11.02.2020 14:54 - 22.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39506700
-
Контактна особа:
Левенчук Ольга Борисівна +380444909921 lawyer@polymer.kiev.ua
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, Київ, вул. Жилянська, 101
Оскарження: 11.02.2020 14:54 - 22.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
479 904.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 904.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2020 14:57
Документи
21
Скарги
0