• Відкриті торги
  • КЕП

Азотні добрива (Нітроамофоска)

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 63c814517ddc4b32994ab603836a379b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-21-005025-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету"
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азотні добрива (Нітроамофоска)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 21.01.2020 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH